За п'ять сезонів найпозитивнішого романтичного реаліті-шоу 4 весілля телеглядачі 1+1 побачили стільки незвичайних сценаріїв весіль, що організувати власне свято їм буде значно легше.

Пропонуємо вашій увазі підбірку з чотирьох найнезвичайніших весіль учасників проекту 4 весілля, які запам'ятаються на все життя не тільки молодятам, але і гостям. 

На тантричному весіллі в Києві наречений Персик одружився відразу з двома нареченими - Покахонтас і Вишнею. Гостей розважали тантричними танцями, плетінням мандол і грою на барабанах. Завданням для молодят було максимально наблизитися до природи, а тому на святкуванні не було ні столових приладів, ні комфорту ресторанів, ні навіть звичних весільних убрань. "Родзинкою" дрес-коду стали малюнки на тілі та порвані джинсові шорти.

Гавайське весілля Дани та Вови буквально перенесло гостей з промислового міста Луцька на узбережжя океану. Пісок, квіткові гірлянди, коктейлі на пляжі і велика кількість фруктів стали особливостями цього весілля. Замість голубів молодята випустили в небо пару гавайських папужок.

На весіллі неформалів Марти і Артура в Києві дівчатам-конкуренткам довелося понервувати. Молодята вирішили закріпити свій союз стрибком з мосту, а весілля відсвяткували пізно вночі в темному лісі біля вогнища. Весільна сукня Марти заслуговує на окрему увагу, адже його кольори повністю виходять за рамки традицій. Дівчина була в чорно-жовтому вбранні, під колір її волосся.

А ось союз молодят з Житомира, які оформили своє весілля в піратському стилі, скріпили товстим ціпком. Замість пишної білої сукні на нареченій був справжній піратський костюм. Гості також дотримувалися встановленого дрес-коду і прийшли в смугастих футболках, піратських капелюхах і банданах.

Нагадаємо, що найпозитивніше романтичне реаліті-шоу 4 весілля в ефірі телеканалу 1+1 щовівторка о 22.00.

Фото: stocksnap.io