Чарівна Алла Мазур, улюблениця мільйонів глядачів, знову тріумфувала у професійній телепремії.

Найкращою ведучою інформаційно-аналітичної програм її назвали вже вшосте. Цього разу за підсумками 2014 і 2015 років. Престижну статуетку телевізійного українського Оскара їй вручили на сцені Оперного театру 2 грудня.

У номінації Алла обійшла своїх колег з інших каналів – Оксану Соколову (Телеканал ICTV) і Тетяну Висоцьку (Телеканал СТБ).

Алла Мазур прокоментувала свою перемогу так:

"Я справді щасливчик. Мені всю дорогу щастить працювати з дуже талановитими людьми. А команда ТСН тижня - просто надихає. З такими яскравими, креативними і невтомними колегами перемагати легко. І цей Телетріумф - наш спільний. І такий же важливий, як перший"

Алла єдина телеведуча, яка три роки поспіль перемагала в номінації "Улюблена ведуча інформаційних програм" всенародної премії "Телезірка", заснованої журналом "Теленеделя". У 2014 Алла отримала спеціальну відзнаку "Почесна Телезірка". Нагороджена орденом княгині Ольги 3-го ступеня.

За даними Індустріального телевізійного комітету, у цьому році програма "ТСН Тиждень", яку веде Алла Мазур залишається найретинговішою підсумковою програмою країни та лідером недільного телевізійного ефіра.

Та найголовніше її програма має величезний рівень довіри простих українців. Вже днями вийде велике відверте інтерв'ю Алли Мазур у журналі "Теленеделя". Як бонус читачам - кадри ексклюзивної фотосесії.

Міс Бездоганність дозволила собі підняти завісу над подробицями приватного життя. Яким правилам не зраджує телезірка, як і з ким вона проводить дозвілля? Чим востаннє вразив її син – і про поповнення в родині. Що з чуток навколо неї правда – а що ні? – розвідали журналісти Теленедели і тепер будете знати ви.