Уже сьогодні на "1+1" стартує серіал власного виробництва "Поцілуймося". У цій мелодрамі кілька історій кохання переплетено в одну зворушливу й драматичну любовну лінію. Головні ролі в стрічці виконали відомі українські й російські актори: Юлія Такшина, Артем Ткаченко, Кирило Жандаров, Максим Максимюк та інші. На майданчику серіалу відбувалося безліч курйозів. Із нагоди прем'єри публікуємо 10 найцікавіших фактів, що сталися під час знімання проекту.

1. За сценарієм у одній із серій було прописано бійку подушками, але у редактора виникла чудова ідея: замінити подушки… квітами. Тож Юлія Такшина професіонально відшмагала Артема Ткаченка букетом тюльпанів усього за два дублі. Для красивого кадру використали три букети з восьми заготовлених. Цікаво, якщо в серіалі з'являються квіти, то це тюльпани. Так задумав режисер, адже тюльпани – символ ніжності, гордості й чистого кохання.

2. За сценарієм три різних жінки періодично лупцюють Артема Ткаченка. Усі ляпаси, на жаль, не було знято з першого дублю, тож акторові довелося несолодко.

3. На час знімання серіалу Юлія Такшина перевезла своїх дітей до Києва. Хоча зазвичай вона не бере їх на роботу. Її синам настільки сподобалося це місто, що вони тепер мріють повернутися.

4. Частину серіалу знімали взимку, тож серед основних труднощів на зйомках – погодні умови. Одну сцену знімали в павільйоні де було жахливо холодно. Намагалися працювати швидко, щоб не заморозити акторку. А холод був такий що чай у склянках покривався кригою.

5. Протягом одного тижня знімальна група працювала в Ялті, і приїзд телевізійників збентежив усіх місцевих. Особливо дівчат, які, впізнавши акторів, шукали найменшу можливість поспілкуватися з ними. Щовечора, коли актори збиралися вечеряти, біля ресторанчиків миттєво організовувалися черги за автографами.

6. Ще одну сцену знімали в житловому київському будинку. І сусідка із квартири поруч із тією, де відбувалися зйомки, щоденно викликала міліцію. Вона хвилювалася, що її опромінюють радіоактивними світловими приладами. Усі намагання пояснити жінці, що це звичайні лампи, були марними. Тож уже на третій день працівники міліції, приїхали просто, щоб привітатися зі знімальною групою і побажати вдалого дня.

7. Дивовижним чином найбільше часу витратили на кадр підгорілої яєчні, яку смажила Юлія Такшина. Для ідеальної картинки довелося зіпсувати дуже багато яєць!

8. На знімальному майданчику весь час було дуже весело. У Кирила Жандарова й Артема Ткаченка чудове почуття гумору. Актори постійно вигадували смішні історії, влаштовували імпровізовані розіграші. Періодично на майданчику всі так гучно сміялися, що складалося враження, що це зйомки комедії.

9. Єдиною твариною на майданчику був боязкий кіт Кабачок, який постійно ховався під ліжком. Тож, коли він повинен був з'явитися в кадрі, його шукали й виманювали різноманітними хитрощами.

10. Парадокс проекту "Поцілуймося" в тому, що його головні герої ніяк не можуть дійти до моменту поцілунку. Із першої серії глядачеві здається, що поцілунок ось-ось повинен відбутися, але через певні обставини ця подія відкладається. Але поцілунків буде багато. І без хепі-енду - ныяк. А хто з ким цілуватиметься – головна інтрига.

Дивіться серіал "Поцілуймося" сьогодні о 20.30 на "1+1".