Учора на "1+1" відбулася прем'єра серіалу власного виробництва "Поцілуймося", головну роль у якому виконала Юлія Такшина. У інтерв'ю "Сніданку з "1+1" відома акторка розповіла про те, що лишилося за кадром мелодрами.

"Ми іноді робили чимало  дублів поцілунків. Я не рахувала скільки, але не так багато, як хотілося (усміхається). Іноді вдавалося і з першого разу відзняти", - згадала Юля.

Акторка, яка неодноразово грала у романтичних стрічках, зізналася: найулюбленішими моментами серіалі каналу "1+1" вважає не поцілунки, а сварки.

"Мені дуже подобається сцена, де Артем приходить до мене з квітами, а я його ними лупцюю. Я раніше ніколи такого не робила! Сподіваюся то був перший і останній досвід у моєму житті (сміється). Але це було цікаво", - розповіла Такшина.

До речі, на знімальному майданчику Юля настільки потоваришувала з виконавцем головної чоловічої ролі Артемом Ткаченком, що тепер спілкується з ним і поза роботою. Акторка запевнила, що романтичні стосунки з колегою існують лише в кадрі серіалу "Поцілуймося".

"Ми листуємося. Одразу після завершення знімання у Артема народився малюк. Я підтримую теплі стосунки і з його дружиною", - поділилася Такшина.

Більше дізнавайтеся у сюжеті "Сніданку з "1+1":

Нові серії мелодрами "Поцілуймося" дивіться уже сьогодні о 20.30 на "1+1". А попередні можна переглянути тут.