Уже 16 червня на "1+1" відбудеться прем'єра мелодрами "Поцілуймося". 12-серійна стрічка охоплює майже три тижні з життя персонажів і розповідає про події, що сталися в Калінінграді. У ролі російського міста у фільмі – Ялта і Київ. Власне, на зйомках у столиці нам вдалося поспілкуватися з виконавицею головної ролі Юлією Такшиною. Відома акторка розповіла, якою бачить свою героїню.

"Тетяна достатньо цілеспрямована людина, вона знає, чого хоче. Але, на жаль, її особисте життя не таке вдале, як її кар'єра. У результаті, звісно, все складеться позитивним чином. Але того, через що вона пройшла, я не побажаю жодній жінці. Це неймовірно глибоке розчарування в житті, чоловіках, сім'ї. До того ж, у героїні дуже напружені стосунки з мамою", - сказала Такшина.

Окрім того, Юля зізналася, що з цієї ролі взяла для себе дуже багато, але вирішила лишити в таємниці, що саме її так зблизило з героїнею.

У серіалі "Поцілуймося" Такшина постане у кількох відвертих сценах. Як виявилося, позувати в ліжку акторка погоджується вкрай рідко.

"У нас геніальні оператори і режисер. Якби на їхньому місці були інші, я би не довірилася. Тому що в нас не вміють знімати такого роду сцени. А тут я навіть пишаюся тим, що в результаті вийшло", - сказала Такшина.

Дивіться серіал "Поцілуймося" з понеділка по четвер о 20.30 на "1+1"