Астролог Олексій Котенко, експерт "Одруження наосліп" (1+1) та викладач і керівник Школи астрології Шестопалова, розповів про Зимове сонцестояння 2015. Які люди народяться в цей день? Чому саме в цей день потрібно планувати найвідповідальніші професійні справи?  Сайт 1plus1.ua дізнався всі чарівні подробиці про сонцестояння.

Безпосередньо за декілька днів до сонцестояння, а саме 19.12, Сонце буде перебувати в з'єднанні з галактичним центром. Подібне з'єднання дає додатковий імпульс або активність сонячної енергії та сприяє успіху. У цей день народилися Леонід Брежнєв, Едіт Піаф, Анастасія Вертинська, Тіль Швайгер. Народженим в цю дату буде супроводжувати успіх. Такі люди  володіють чудовими організаторськими якостями, вміють планувати і ставити цілі.

У день сонцестояння, 22 грудня, Сонце буде перебувати в з'єднанні з точкою Апекс – місце, куди летить сонячна система. Віддавна цю точку асоціюють з Сатурном і Козерогом, тобто цілями і створенням нових суттєвих замислів.

У цей день потрібно постаратися скласти плани на майбутній рік, проаналізувати цілі, відкинути все непотрібне і сконцентруватися на головному. День обіцяє допомогти побачити дійсні пріоритети. Найкраща тема для планування – кар'єра. У цей день потрібно звернути увагу на свої думки – можливо, деякі з них дадуть вам ключ до успіху.

Сонцестояння – це астрономічна подія, момент проходження центру Сонця через точки екліптики, найбільш вилучені від екватора небесної сфери, їх і називають точками сонцестояння.

Нагадаємо, також можеш прочитати гороскоп здоров'я та бізнес-гороскоп на 2016 рік від Олексія Котенко. Окрім того, астролог розповів, якими будуть діти, народжені в 2016 році.

95 Квартал: випадок у міліції на Новий рік: