Чоловіки також страждають від стереотипів краси. 

Справжній герой має широкі плечі, великі м'язи та високий зріст. Але насправді ніхто нікому нічого не винен, і щасливі зіркові пари тому підтвердження.

ДЕННІ ДЕВІТО та РЕА ПЕРЛМАН
Уже понад сорок років комедіант Денні ДеВіто живе в шлюбі з акторкою Реєю Перлман. Вони обоє невеличкого зросту. Дені – 152 см, а Реа – 155 см. Закохані одружилися ще до того, як актор здобув популярність. "З таким зростом до популярності тобі не досягти", - казали йому на кастингах, а він відповідав, що свою зірку він уже має – і це Реа. Сама вона допомогла йому позбавитися комплексів.

ДЖЕЙСОН СТЕЙТЕМ та РОУЗІ ГАНТІНГТОН-ВАЙТЛІ
Актор Джейсон Стейтем і модель Роузі Гантінгтон-Вайтлі належать до найкрасивіших пар Голівуду. Вони разом уже 5 років. Їхньому коханню не заважає ні 24-річна різниця у віці, ні різниця у зрості. Янгол Victoria's Secret вища за Джейсона на 6 см. Роузі завжди супроводжує свого коханого на червоних хідниках і робить це на високих підборах.

Найскладніше в Голівуді Ніколь Кідман. Її зріст 180 см, і все життя поряд із нею нижчі за неї чоловіки. Адже для справжніх почуттів це неважливо.

Як акторці вдалося позбавитися комплексів, дивіться в спеціальному сюжеті "Сніданку з 1+1".