У суботу, 23.04, глядачі 1+1 побачили четвертий випуск шоу Розсміши коміка. Діти.

Учасники цього ефіру вражали тренерів добротними жартами, безпосередністю і неймовірною артистичністю.

Хто з малюків змусив Володимира Зеленського і Євгена Кошового реготіти? Над чиїми дотепами гучно сміялася глядацька зала? Про найкращі виступи програми  – у нашій добірці.

Матвій Амбросєв і Віка Крилкова з Херсону вирушили на Розсміши коміка. Діти, щоб стати відомими і заробити на здійснення мрій. Юні друзі-гумористи наполегливо брали хвилину за хвилиною і врешті виграли головний приз - 50 000 тисяч гривень.

Донька Володимира Зеленського Саша наважилася на участь у проекті, аби розсмішити свого зіркового татка. 11-річна дівчинка прийшла на проект із жартами-претензіями. І розповіла, як насправді робота батька впливає на її життя.

6-річний Матвій Коваль з Дніпродзержинська зайшов до студії з букетом для Насті Каменських, але категорично відмовився цілувати ведучу. Жартувати ж 6-річний хлопчик погодився залюбки. І, що цікаво, веселив не тільки текстами, а й кумедною вимовою. Тож судді проекту не мали іншого вибору, окрім як сміятися і заплатити хлопчикові 20 000 гривень.

8-річна Еліна Елерт з Харцизька – дуже безпосередня і весела дівчинка. За лаштунками проекту вона порівняла Євгена Кошового з динозавром, а Володимира Зеленського – з мавпою. На проект дотепна другокласниця прийшла, щоби виграти "тисячу мільйонів", але більше ніж головний приз -  50 000 – вручити переможниці не змогли.

Чим дивуватимуть суддів учасники п'ятого випуску шоу Розсміши коміка. Діти, дивіться у п'ятницю на телеканалі 1+1.