Перший знак – зашифроване слово HELLO. Якщо придивитися, можна знайти окремі літери.
Другий знак – слово Антитіла, зашифроване в символ.
Третій знак – символ місяця, планети, нескінченності, початку, супутника й навіть пацифізму.
Відома українська поп-рок група Антитіла зібралася у перший стадіонний тур HELLO, присвячений їхньому десятиріччю і новому альбому.
Півтора роки підготовки, найкращі треки гурту, ексклюзивна сцена, світлове шоу за останніми світовими трендами. Візуальні та графічні ефекти повністю занурять в атмосферу, яка відбувається на сцені, а також проведуть віртуальний тур по 10-річній історії гурту.
Спеціально для туру HELLO спроектовано унікальну сцену напівкруглої форми. Її ширина – понад 40 метрів, а висота – як у п'ятиповерхівки.
Новітні світлові прибори Sharpy Plus від лідера світової індустрії, італійської компанії Clay Paky, вперше з'являться на українській сцені та забезпечать унікальне світлове шоу.
Для туру HELLO використовуватиметься надсучасне італійське обладнання dBTechnologies, досі небачене в Україні. Це забезпечить найвищу якість звуку на концертах.
HELLO – шостий альбом у дискографії гурту. Його прем'єра відбулася 12 квітня.
До HELLO увійшли хіти, що зібрали мільйони переглядів на YouTube та були номіновані на національні премії.
Альбом наповнений саундтреками до популярних фільмів і серіалів.
Обкладинка альбому виконана у вигляді оцифрованого обличчя соліста гурту Антитіла Тараса Тополі – воно і стане ключовим елементом live-шоу Hello.
Спеціальным музичним гостем туру стане Melovin. На "Арені Львів" 25 травня відбудеться прем'єра нової пісні "Symphony Official Cover", створеної в колаборації з Clean Bandit.
ПОЛТАВА
25.05
СТАДІОН ВОРСКЛА
ХАРКІВ
ЛЬВІВ
15.06
24.08
ОДЕСА
КИЇВ
17.11
07.06
АРЕНА ЛЬВІВ
ОСК МЕТАЛІСТ
СТАДІОН СПАРТАК
ПАЛАЦ СПОРТУ
Попередній тур гурту під назвою СОНЦЕ відбувся 2017 року та увійшов до Національного реєстру рекордів України. За 101 день Антитіла дали 46 концертів у чотирьох країнах: Україні, Білорусі, США й Канаді. Фінальний виступ туру Антитіла провели 25 травня 2017 року. І рівно за два роки, 25 травня 2019 року, гурт готовий вразити українців безпрецедентним шоу світового рівня – в рамках ювілейного туру HELLO.