#ПОдивиСЬНАВКОЛО
КВАРЦОВИЙ КАР'ЄР
Кварцовий кар'єр, с. Новоселівка, Харківська область
ЯК ДОЇХАТИ
Автомобілем

Дорога з Києва власним автомобілем займе близько семи годин. Варто їхати Харківською трасою М-03 через Лубни та Полтаву. Не доїжджаючи 55 км до Харкова, поверніть біля м. Валки в сторону с. Піски. Через смт Нова Водолага прямуйте до с. Новоселівка.

Громадським транспортом
Автобусом чи поїздом дістатися до Харкова. Зі станції Харків-Пасажирський, що за адресою Привокзальна площа, 1, щоденно курсують приміські поїзди до с. Новоселівка. З розкладом руху можна ознайомитися на офіційному сайті Південної залізниці.
ДЕ ЗУПИНИТИСЬ
Найближчий готель знаходиться в смт Нова Водолага
за адресою вул. Гагаріна, 1. З інформацією про готель можна ознайомитися на сторінці у Facebook або за номером +38 (067) 540-52-25.
ЦІКАВІ ФАКТИ
40 м

глибина кар'єра
з 1992 року

ВІДКРИТО РОДОВИЩЕ КВАРЦОВОГО ПІСКУ
БІЛОСНІЖНІ ПІЩАНІ ДЮНИ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАСЛІПЛЮЮТЬ СВОЄЮ КРАСОЮ,
А БЛАКИТНА ТА ПРОХОЛОДНА ВОДА ОЗЕРА НІБИ ДОВЕРШУЄ КАРТИНУ, ЗІТКАНУ
З ЧИСТОТИ, СТВОРЕНОЇ РУКАМИ ЛЮДИНИ. ВСЕ ЦЕ – КВАРЦОВИЙ КАР'ЄР
У НОВОВОДОЛАЗЬКОМУ РАЙОНІ НА ХАРКІВЩИНІ.
ЗА 60 КМ ВІД ХАРКОВА У С. НОВОСЕЛІВКА ЗНАХОДИТЬСЯ ОДИН ІЗ НАЙБІЛЬШИХ В УКРАЇНІ КАР'ЄР, ДЕ ВЖЕ ПОНАД 100 РОКІВ ВИДОБУВАЮТЬ КВАРЦОВИЙ ПІСОК. ЦЕ МІСЦЕ ТАКОЖ НАЗИВАЮТЬ БЛАКИТНИМ ОЗЕРОМ, АДЖЕ РІДКО МОЖНА ПОБАЧИТИ НАСТІЛЬКИ ЧИСТУ ТА ПРОЗОРУ ВОДУ. В ДЕЯКИХ МІСЦЯХ ГЛИБИНА СЯГАЄ 40 МЕТРІВ
НЕЙМОВІРНІ ЕКЗОТИЧНІ ПЕЙЗАЖІ, ЯКІ ВІДКРИВАЮТЬСЯ ПЕРЕД ВАМИ, – ЦЕ ВСЕ РЕЗУЛЬТАТ РОБОТИ КАР'ЄРА В НОВОСЕЛІВЦІ. ОСТАННІМ ЧАСОМ ЦЕЙ ОБ'ЄКТ КОРИСТУЄТЬСЯ ВСЕ БІЛЬШОЮ ПОПУЛЯРНІСТЮ СЕРЕД МІСЦЕВИХ ТА ТУРИСТІВ, АДЖЕ ПРИЄМНО ПОБУВАТИ
НА СПРАВЖНЬОМУ КУРОРТІ З БЛАКИТНИМИ ВОДАМИ ТА МОЛОЧНИМ ДРІБНИМ ПІСКОМ, НЕ ВИЇЖДЖАЮЧИ ЗА МЕЖІ КРАЇНИ.
КВАРЦОВИЙ КАР'ЄР ВАБИТЬ САНДБОРДИСТІВ, ЯКІ ЗАМІСТЬ ЗАСНІЖЕНИХ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ НАДАЮТЬ ПЕРЕВАГУ БЕЗМЕЖНИМ ПІЩАНИМ БАРХАНАМ. ТАКОЖ НА ПЛЯЖІ ОБЛАШТОВАНИЙ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК. НА ЖАЛЬ, ПІСЛЯ АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ НЕ МОЖНА ОХОЛОДИТИСЯ В ОЗЕРІ: КУПАННЯ ТАМ ЗАБОРОНЕНЕ, А ЗА ПОРЯДКОМ ПОСТІЙНО СТЕЖИТЬ ОХОРОНА.

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ПОТРАПИТИ У СПРАВЖНЮ СХІДНУ КАЗКУ З ЕКЗОТИЧНИМИ ВИДАМИ ТА СПЕКОТНИМ СОНЦЕМ ЧИ СПРОБУВАТИ СЕБЕ
В РОЛІ САНДБОРДИСТА, ЯКИЙ ПІДКОРЮЄ ПІЩАНІ ХВИЛІ, НА ВАС ЧЕКАЄ КВАРЦОВИЙ КАР'ЄР НА ХАРКІВЩИНІ.
#ПОДИВИСЬНАВКОЛО