Це історія про долю двох сімей з різних прошарків суспільства, які несподівано дізналися, що через помилку в пологовому будинку вже 15 років виховують дітей одна одної.

У драмі про чужих дітей герої боротимуться з соціальною нерівністю та жертвуватимуть собою задля щастя своїх дітей. Головну роль у серіалі виконала красуня Нургюль Ешілчай. 

У турецького кінематографу та Болівуду є дещо спільне - це дуже красиві актриси, врода яких прославила цих жінок за межами країни. Ми вирішили скласти рейтинг найулюбленіших актрис наших глядачок и познайомити вас із новою героїнею.


МЕР'ЄМ УЗЕРЛІ

Після того, як Мер'єм Узерлі успішно пройшла кастинг на роль Хюррем-Султан, про її вроду дізнався весь світ. Акторка народилася в сім'ї турецького батька та матері-німкені. У неї є двоє старших братів і старша сестра. Акторську майстерність вивчала в Студії актора Фрезе.


ФАХРІЄ ЕВДЖЕН

У третій екранізації знаменитої книги "Корольок – пташка співоча" знялася красуня Фахріє Евджен - одна з 10 найвродливіших жінок Туреччини. Її обрали з-поміж сотень претенденток. До речі, як і Роксолана-Мер'єм Узерлі з "Величного століття", Фахріє народилася й виросла в Німеччині, в багатодітній сім'ї. В Університеті Дюссельдорфа закінчила факультет соціології. Другу освіту отримала в Босфорському університеті в Стамбулі. Цікавиться психологією, філософією, володіє чотирма мовами – іспанською, німецькою, англійською і турецькою. У вересні збираєтьсязаміж за Бурака ОзчивітаБурак Озчивіт і Фахріє Евджен готуються до весілля, з яким разом вже три роки. 


ХАТІДЖЕ ШЕНДІЛЬ 

У 2001 році майбутня Діла взяла участь у конкурсі "Міс Туреччина", де посіла друге місце. У тому ж році відбувся конкурс "Міс Європа", де вона стала третьою. Акторка неодноразово потрапляла до рейтингів найгарніших турчанок. Протягом двох років вона вивчала акторську майстерність. Завершивши навчання, почала зніматися у фільмах та телесеріалах. Нещодавно зірка серіалу "Моя кохана Діла" вийшла заміж за Бурака з "Величного століття".


ДЖАНСУ ДЕРЕ 

У 2000 році Джансу Дере зайняла 3 місце в конкурсі краси популярного в Туреччині Kanal D "Miss Turkey Güzellik Yarışması". Після цього стала професійною моделлю. Бере участь у показах мод у Парижі та Мілані. За короткий час стала однією з найбільш високооплачуваних моделей Туреччини. Глядачі "1+1" знають її як головну героїню серіалу "Сила" та конкурентку Мер'єм у боротьбі за серце Сулеймана в серіалі "Величне століття".


МЕРВЕ БОЛУГУР 

Приваблива молода дівчина часто отримувала пропозиції зніматися в рекламі, але прославилася актриса завдяки ролі Айшегюль у "Маленьких таємницях Стамбула" - серіалі, знятому за мотивами популярної американської телемелодрами "Пліткарка". Успіх Мерве закріпила участь у популярному серіалі "Величне століття", де вона зіграла роль Нурбану Султан.


НУРГЮЛЬ ЕШІЛЧАЙ

Головна героїня серіалу «Уламки щастя»Виконавець головної ролі у серіалі «Уламки щастя» виховує не свою дитину?. Після закінчення навчання Ешільчай блиснула в таких ролях, як Офелія в «Гамлеті» і Бланш Дюбуа в «Трамваї» Бажання». Актриса підкорила мільйони сердець не тільки своєю красою й індивідуальністю, а й тим, що вміє майстерно втілювати в життя своїх героїв - будь то комедія, драма або любовна історія . У 2004 році вийшла заміж за актора і продюсера Джема Гаезеру, проте в 2010-му їх шлюб розпався. У Нургюль і Джема є 8-річний син Осман.

Дивіться серіал Уламки щастя скоро на 1+1.