Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
За правом любові дивитись

За правом любові дивитись

Телеканал 1+1 пропонує до уваги глядачів новий захопливий телесеріал – «За правом любові». Ця історія розкаже про неймовірну долю закоханої пари. Микола і Петро товаришують з дитинства і закохані в одну дівчину - Анну. Дівчина виходить заміж за Петра, і Микола змушений з цим змиритися. Щоб заробити грошей, друзі наймаються на риболовецьке судно. 

Події набирають обертів, коли Ані надходить повідомлення з судна, на якому працював її чоловік – у ньому говориться про те, що він загинув. Микола повертається додому і стає опорою для молодої вдови і маленького сина загиблого друга. Через кілька років Анна погоджується вийти заміж за Миколу. Однак, ця історія не може скінчитись так просто. Виявляється, що хлопець вижив, однак втратив пам’ять. Його мати робить усе можливе, щоб він ніколи не згадав про Аню та їхню дитину. 

Чи відновить він у пам'яті те найважливіше, про що забув, і чи вдасться закоханим знову бути разом? Дивіться серіал «За правом любові» на телеканалі 1+1 та на сайті онлайн разом з нами.

Рік: 2018
Країна: Україна
Жанр: Серіали 
Актори: Іванова Анастасія, Головко  Вадим, Рудько  Олександр, Бадчук  Ольга, Заєць Володимир


 

За правом любові дивитись

За правом любові 1 серія

Залиште свій коментар