Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Школа

Школа

Пн-Чт 20:30

Підпишись на наш канал в Telegram і дивись першим: https://t.me/oneplusonevideo

Школа! У кожного з цим словом пов’язані свої емоції та спогади. Кожен проходив через цей етап життя, і стикався з певними труднощами – як у навчанні, так і у спілкуванні з однолітками. 

Телеканал 1+1 онлайн створив унікальний серіал «Школа», в якому висвітлюються гострі для сучасних школярів проблеми і питання. Тут розкрито і тематику шкільного буллінгу, і складні стосунки між дітьми з різних соціальних класів, і всеохоплюючу гониву за «лайкам» у соцмережах. Кожен школяр впізнає у комусь з героїв самого себе, і зможе зробити відповідні висновки. 

«Школа» - український серіал на 1+1, який полонив увагу безлічі підлітків і дав кожному змогу відчути себе не самотнім у підліткових проблемах. Дивись серіал «Школа» на телеканалі 1+1 онлайн, і стань частиною однієї великої родини прихильників цього проекту! 

Рік: 2017
Країна: Україна
Жанр: Серіал
Актори: Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, Ліза Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Роман Лук'янов, Анатолій Тихомиров, Богдан Осадчук, Олег Виговський, Анна Трінчер та інші. 


Школа

Школа 1 сезон 1 серія

Залиште свій коментар