Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Танці з зірками 6 сезон

Танці з зірками 6 сезон

Унікальна можливість голосувати за учасників проекту «Танці з зірками» у мобільному додатку 1+1 video. Ви можете зробити свого фаворита переможцем найтанцювальнішого шоу країни! Один голос у додатку дорівнює 8 голосам, відправленим за допомогою смс.

У всіх користувачів 1+1 video з’явилася унікальна можливість дізнатися більше про улюблених зірок. Поставте запитання учасникам проекту «Танці з зірками» в додатку та отримайте відповідь у прямому ефірі!

«Танці з зірками» - це проект, за яким стежить уся країна! Щотижня на вас чекають шалене шоу, непередбачувані перевтілення зіркових учасників, святкова атмосфера та хвилювання за улюблену пару.

За правилами проекту, 14 професійних танцівників стануть у пари з 14 українськими зірками. Щотижня пари вивчають новий танцювальний стиль, вигадують нові образи та доводять свою професійність. Майстерність конкурсантів оцінює професійне жюрі та телеглядачі. Кожен епізод «Танців з зірками» – це напружений та інтригуючий прямий ефір, і на долю кожної пари можете вплинути саме ви!

Рік: 2006
Країна: Україна
Жанр: Розважальні шоу 

 

Танці з зірками 6 сезон

8 тиждень – Танці з зірками. 6 сезон

Залиште свій коментар