Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
На які жертви заради ролі пішла актриса Ірина Поплавська: дивіться залаштунки серіалу " Моя улюблена Страшко" (відео)

Для ролі у серіалі "Моя улюблена Страшко" Ірині Поплавській довелося видалити всі профілі в соціальних мережах та кардинально змінити імідж. На які ще жертви заради ролі пішла актриса Ірина Поплавська?

Магнітні бурі у жовтні 2021: календар безпечних та небезпечних для самопочуття днів

Магнітні бурі у жовтні негативно позначаться на самопочутті метеозалежних людей, людей старшого віку та людей з хронічними захворюваннями. Які дні у жовтні будуть небезпечними для самопочуття?

Світське життя
Як відреагував наречений Ольги Харлан на участь у "Танцях з зірками" та її тренера — хореографа Діму Дікусара (відео)

Пару Ольги Харлан та Діми Дікусара називають найвродливішою парою у цьому сезоні на шоу "Танці з зірками". Чи ревнує наречений Ольгу Харлан до зіркового тренера?

Диригентка Оксана Линів про свій творчий шлях та про кохання, яке знайшла у 41: «Якщо ви не будете йти на ризики, ви ніколи не станете явищем»

Всесвітньо відома диригентка Оксана Линів в інтерв’ю «ЖВЛ» розповіла про свій творчий шлях та поділилася секретами особистого життя.

Володимир Дантес поділився враженнями про шоу «Маскарад» та розповів про те, якими подарунками вони обмінялися з Надею Дорофеєвою на 10-ту річницю стосунків

Володимир Дантес відвідав сьогодні шоу «Твій день», де поділився враженнями про зйомки шоу «Маскарад» та про подружнє життя з Надею Дорофеєвою.

Третій ефір шоу «Танці з зірками»: роздивляємось сукню ведучої голдруму Іванни Онуфрійчук

Ведуча голдруму у шоу «Танці з зірками» Іванна Онуфрійчук не втомлюється дивувати нас своїми вишуканими та розкішними образами. Роздивляємося її сукню з 3-го ефіру.

Показати більше