На прем'єрі «Свінгерів» Даша Астаф'єва згадала, як була коханкою

Зірка більше не хоче повторювати цей досвід

Дашо, вітаю тебе з прем’єрою! Твоя акторська кар’єра розвивається стрімко, бо ти тепер ще й театральна акторка. Граєш у виставі з Антоном Лірником у антрепризі.

-Мої ролі дуже схожі. Я граю коханок. Думаю що цей мій кармічний шлях, який потрібно пройти краще на сцені театру, або у кіно, ніж у житті. У житті мені довелося лише раз бути у цій ролі. На щастя, це було у дуже юному віці. Всі шишки я зрозуміла тоді.

Ти жінка смілива, тому що не кожна навіть професійна акторка зважиться на те, щоб її сідниці показали на величезному екрані. Інша справа - телевізор. А тут зрозуміло, що твоя попа буде на весь екран. Ти до цього морально була готова?

-Готова тому, що в мене попа така ж велика на екрані, як у житті. Тобто вас не хвилює те, що я 45 разів перелізала з балкона на балкон без дублера. Думаєте, я більше хвилювалася за попу?

Ти все одно думала про те, як твоя фігура буде виглядати у кадрі?

-Напевно, перші 10 секунд я хвилювалася, що побачать складки. Але потім стало так холодно та страшно. Виявилося, що найпростіші кадри будуть найскладнішими. Коли мені потрібно від спокійного стану перейти у стан істерики у повній тиші. Це виявилося  найскладнішим. По секрету навіть режисер потім сказав: «Я подумав в той момент, що потрібно тебе звільняти, бо ти нам не підходиш». Тобто, після двох днів, як я займаюся коханням, перелізаю з балкону на балкон, ви мене вирішили звільнити?

Більше новин