Оля Полякова про свої зйомки в комедії «Свінгери»: «Чоловік, може, і вигнав би мене з дому, якби житло не було записане на мене»

Співачка розповіла, як коханий відреагував на її відверту кінороль

Олю, вітаю тебе з кінодебютом! Як збиралася на сьогоднішню вечірку-презентацію? Довго думала, в якій саме сукні та в якому образі дебютувати в якості кіноакторки?

-Полякова і «довго думала» - це ти, звісно, Катю, загнула. Довго я не думала, витягла першу сукню, яку знайшла у шафі. Надягнула фірмову посмішку і пішла.

А зелене волосся це щось означає?

-Я вбралася, розпустила кіски і була така звичайна, нудна, як наші народні артистки. Думаю, дай-но засуну голову в зеленку і трохи розвеселю себе.

Ти сьогодні дебютуєш в якості акторки провокаційної сексуальної комедії «Свінгери». Те, що ти робила на знімальному майданчику, все свідчить про те, що чоловік має право вигнати тебе з дому. 

-Якби він мав на квартиру право, то він би міг вигнати мене з дому, але квартира на мені. Тому що я жінка розумна, і коли виходила заміж, виходила з умовою, що все буде на мені. Він так хотів зі мною одружитися, що зробив це.

Все переписав?

-Все переписав, все мені віддав, я його можу зараз вигнати, якщо він скаже «ти погано грала». Я скажу: «Збирай свої речі  і йди».

Було б дивно тебе не запитати, жінку, яка 13 років заміжня, чи подумували ви з чоловіком помінятися партнерами? Дехто відвідують свінг-клуб у Франції, кажуть, що такі клуби є у Києві. Чи не було такої фантазії?

-Я так свого чоловіка так рідко бачу, що у нас фантазія, як залишитись наодинці і вже зробити те саме діло, яке зробить нам хлопчика. І вже зовсім немає часу. Тому побачитися нам - то велика фантазія сексуальна. Так що поки ні.

Днями євреї відсвяткували Хануку. Чи святкували у вашому домі, адже твій чоловік іудей?

-Мене не було вдома на цьому тижні і я не знаю, святкували вони Хануку, чи ні. Зараз грудень, в мене жнива,  «йолки», як-то кажуть, тому я не знаю/
 

Більше новин