Представник України на «Євробаченні 2018»  Melovin розповів, як його виховували в одеській родині: «Головного конкурента ти бачиш в дзеркалі»

Співак розповів про конкуренцію на відборі

Вітаю! З другої спроби тобі вдалося взяти штурмом Національний відбір на «Євробачення». Весь цей час, Ігорю, ви підтримували Melovin. Які поради давали?

-Я - нордичний хлопець  з Херсонської області. Мене цікавлять пісні, бо я до сих пір згаду. Антоова, Pink Floyd та інших старперів. 

Позаочі цю перемогу називають нечесною, тому що  твої фанати навіть погрожували Джамалі – жінці при надії. 

-Бувколись такий гурт «Ласковый май». Дівчата шаленіли, кидалися з мостів. Артист не може нести відповідальність за кожного свого фаната.

Чи була розмова за лаштунками відбору з іншими фіналістами?

-З Таяною ми завжди бажали один одному удачі, немає конфлікту між мною та Таяною. Можливо, є конфлікт між мною та чимось. Можливо, хтось заздрить. Я не звертаю  на це уваги.

Ти вже знаєш своїх конкурентів у другому півфіналі, в якому ти будеш представляти Україну?

-Я з Одеси, і моя одеська родина привчила мене: «Найголовніший конкурент – це ти у дзеркалі».

Чи Ігор Кондратюк буде у складі делегації на «Євробаченні»?

-Я ніколи не дружив з політиками і ніколи не був халявщиком, ніколи не літав на матчі «Динамо» за рахунок Ігоря Суркіса на його літаку, а завжди літав сам, навіть коли це було дуже дорого. Тому делегація мене взагалі не цікавить, мене цікавить поїхати та підтримати Melovin. 

Звідки візьмуться гроші на конкурс?

-Він не скаже.

Більше новин