Спалах на сонці: чим загрожує та чому краще ненадовго відмінити подорожі? (розповідає астролог)

На сонці зафіксували найбільш потужний за останні 4 роки спалах. Чого нам боятися та до чого бути готовими? Розповідає астролог.

Спалах на сонці – це явище періодичне. Проте спалах, який фіксується зараз – найпотужніший за останні 4 роки. Крім того, він співпав з надзвичайно потужним за своєю енергетикою днем Івана Купала. Тож 7 липня поки є найбільш енергетичним днем цього літа. Про те, яким чином цей спалах на сонці може вплинути на наше життя, в ефірі шоу «Твій день» розповіла астрологиня та нумерологиня Розалія Романова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Астрологічний прогноз на цей тиждень: найкращий день — середа, найтяжчий для роботи та стосунків —п'ятниця (коментує астролог)

Астрологиня зазначає – цей спалах відбувся ще в суботу, 3 липня, і лише зараз його енергія дійшла до нас і може на нас впливати. Він має найвищий клас інтенсивності Х.  Безпосередньо на самопочуття людини сонячні спалахи практично не впливають, зауважує Розалія Романова. А ось на електроніку вони мають безпосередній вплив.

У ці дні можуть раптово вийти з ладу електроприлади. Тож поки краще відмінити подорожі, якщо ви покладаєтеся у прокладанні маршруту на навігатори. А також звести до мінімуму діяльність, пов’язану з використанням електроніки.

Фото: Pexels/Murat Garan

Цей спалах на сонці співпав у часі зі святом Івана Купала. 7 липня астролог радить:

  • одягнути вінок, адже він зв’язує з вищими силами;
  • очиститися вогнем, запаливши свічку;
  • обов’язково ввечері прийняти душ чи ванну, бо вода енергетично нас очищає;
  • змінити постільну білизну на чисту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свято Івана Купала 2021: найцікавіші ворожіння, традиції та повір'я

Більше порад від астролога дивіться у відео:

Loading...

Більше новин