Переглядаючи улюблений мультфільм, наче знову поринаєш в дитинство. Ми відібрали для вас 5 особливих мультпрем’єр, які будуть до вподоби навіть дорослим і зроблять ваш вечір затишним та веселим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 головних кінопрем'єр листопада

«КОКО», 23 листопада

Новий мультфільм режисера «Історії іграшок- 3» Лі Анкріча та студії Pixar розповідає історію, що трапилася у мексиканське свято День мертвих. 12-річний Мігель обожнює усе секретне і покладе чимало зусиль, аби дізнатися цікаву таємницю. Хлопчик спробує оживити свого мертвого кумира - відомого музиканта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фоторепотаж: Зірки 1+1 на прем'єрі мультфільму Коко від Disney/Pixar

«МАЛЕНЬКИЙ ВАМПІР», 2 грудня

Тоні - 13-річний хлопчик, який живе звичайним життям. Він обожнює містичні історії про вампірів та старовинні замки. Одного разу Тоні разом із батьками залишається у маєтку далеко від рідного міста. Хлопчик вірить, що саме у цій містині живуть вампіри, і він нарешті зможе із ними зустрітися. Інтуїція не підводить Тоні - він зустрічає свого ровесника-вампіра Рудольфа.

«ПРИГОДИ ПАДДІНГТОНА», 18 січня

Продовження неймовірної історії ведмедика Паддінгтона у Лондоні з'явиться на екранах вже зовсім скоро. Український гуморист Володимир Зеленський озвучив головного героя у першій частині фільму і зробить це вдруге.

«МОНСТРИ НА КАНІКУЛАХ-3», 12 липня

Всіми улюблені монстри починають нову захоплюючу пригоду! Цього разу Дракова зграя вирушить у веселий круїз на борту розкішного лайнеру. Веселі пригоди, смішні жарти, небезпека та інтриги - все це чекає на любителів мультфільмів у новій частині «Монстри на канікулах».

«МАВКА»

Найочікуванішою прем’єрою є український мультфільм Мавка. Перший тизер анімаційного фільму вражає! Мультфільм знаходиться на стадії розробки, і вже в кінці липня глядачі побачать офіційний трейлер Мавки. Прем’єру мультфільму планують приблизно через два роки.

А який мультфільм хотіли б побачити Ви?
Розкажіть, на який мультфільм чекаєте!
Мавка
352
Ведмедик Паддінгтон
124
Коко
78
Маленький вампір
14
Монстри на канікулах-3
136

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 мультфільмів з українським дубляжем, які озвучили зірки 1+1