ЧистоNews: Як Каменських танцювала в гіпсі під пісню про невдалий стрибок з парашутомУ гості до студії ЧистоNEWS завітав міністр МВС України Арсен Аваков. Посадовець розповів про нову поліцію та розкрив секрет того, як встигає вести кілька соцмереж.

У студію ЧистоNEWS міністр прийшов з пістолетом. Проте заради улюблених коміків Арсен Аваков склав зброю та з гумором розповів про свою роботу та особисте життя.

Ведучих шоу Володимира Зеленського та Валерія Жидкова найбільше цікавило, чому останнім часом українці почали менше фотографуватися з поліцейськими та чому серед копів так багато красивих дівчат.

Кількість фото з поліцейськими заповнило всі можливі сховища, тому ми вирішили чекати наступних кандидатів. Нехай олігархи одружуються з дівчатами-копами. Завдяки цьому ми розкриємо більше злочинів, – жартує Арсен Аваков.

Міністра МВС України знають також як активного користувача соцмережами. Деякі юзери порівнюють його з Юлієм Цезарем. Адже він може одночасно робити кілька справ: писати в Facebook і Twitter.

Ви мене недооцінюєте! У мене ще Instagram є, – серйозно заявив міністр.

Нагадаємо, що нещодавно Міхеїл Саакашвілі зізнався, чому заправив штани в шкарпетки.