Американський глядач зовсім скоро оцінить український комедійний серіал «Слуга народу». Найбільша світова інтернет ТВ платформа Netflix покаже серіал із субтитрами. Щоб адаптувати гумор і зміст до американських реалій, Netflix навіть залучив до роботи власних перекладачів.

На цьому успіх серіалу не закінчився. Нещодавно компанія FOX Studios купила у студії «Квартал 95» права на формат серіалу. Режисер комедійного серіалу «Слуга народу» Олексій Кирющенко в гостях у «ЧистоNews» розповів, хто з голлівудських акторів гратиме в американській версії та чому візьме Кошового покоряти Голлівуд.

Де моя доля, – перше, що я подумав як режисер, почувши, що компанія FOX Studios купила права на формат. А ще, хто такі ці FOX Studios, – пожартував Кирющенко.

Олексій розповів, що американський серіал буде суттєво відрізнятися від українського. Головна відмінність – це бюджет, крім цього сюжет буде адаптований до заокеанських реалій. І звичайно ж голлівудський склад акторів.

На запитання виконавця головної ролі Володимира Зеленського, який саме актор замінить його в американській адаптації, режисер, жартуючи відповів, що Денні ДеВіто головний претендент.

Головою Нацбанку, в яку перевтілилася Олена Кравець, стане, на думку режисера Шерон Стоун.

Пірует ногами з фільму Основний інстинкт допоможе Нацбанку легше отримувати кредити, – жартує Кирющенко.

Повнометражний фільм «Слуга народу» з’явиться в кінотеатрах на Новий рік. Нагадаємо, спеціально для другого сезону популярного серіалу «Слуга Народу» Володимир Зеленський перевтілився в бабусю.