Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
4 вересня о 21.00 на каналі «1+1» відбудеться прем'єра мелодрами «Чудо за розкладом» – 4-серійного телесеріалу виробництва студії Sister's Production.
4 вересня
21:00

4 вересня о 21.00 на каналі «1+1» відбудеться прем'єра мелодрами «Чудо за розкладом» – 4-серійного телесеріалу виробництва студії Sister's Production.

Чудо за розкладом
21:00
Чудо за розкладом – прем'єра на 1+1
Дивіться у неділю прем'єру телесеріалу Чудо за розкладом виробництва Sister's Production на замовлення 1+1. Це 4-серійна українська мелодрама з незвичним сюжетом та зірковим акторським складом. Вероніка - приваблива дівчина, прикута до інвалідного візка, зустрічає своє кохання. Та, можливо, долі двох молодих людей вже пересікалися трагічним чином. Дивіться у неділю о 21:00 прем'єру Чудо за розкладом на 1+1.
Показати більше
Показати менше
Обраний плейлист
Анонси
1 із 1 відео

По сюжету, головна героїня Вероніка - молода і красива, але після автомобільної аварії прикута до інвалідного крісла. Вона перебуває в депресії і не вірить в можливість власного одужання. Єдине, що виводить її з такого стану - захоплення астрономією і рідкісне явище, яке незабаром має відбутися: зіткнення комет в сузір'ї Волосся Вероніки. Випадково вона знайомиться з Андрієм, молодим успішним юристом. Він починає відвідувати Вероніку і підштовхувати її до боротьби з недугою. Молоді люди закохуються один в одного, Андрій навіть йде від дівчини, на якій повинен був незабаром одружитися. Але Вероніці і Андрію доведеться пройти через безліч перешкод, щоб побудувати відносини.

«Чудо за розкладом» привертає увагу не тільки цікавим сюжетом, а й зірковим акторським складом. У картині знімалися: Катерина Молчанова, Сергій Стрельников, Дмитро Лаленков, Анна Варпаховська, Інна Мірошниченко, Остап Ступка, Володимир Горянський, Тарас Денисенко. Режисером виступила Ірина Громозда.