Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
двигун,внутрішнього,згоряння У центрі сюжету серіалу опинилась родина керівника машинобудівного заводу Павла Короленка, який рано овдовів та виховав доньку Євгенію самотужки. Щастя доньки – головне для Павла. Він мріє, що Євгенія одружиться та подарує йому онука, який буде продовжувати сімейну справу - машинобудування. Проте дівчина з дитинства мріє стати інженером-винахідником та, отримавши освіту, влаштуватись на роботу до бюро видатного конструктора Володимира Громико.

У центрі сюжету серіалу опинилась родина керівника машинобудівного заводу Павла Короленка, який рано овдовів та виховав доньку Євгенію самотужки. Щастя доньки – головне для Павла. Він мріє, що Євгенія одружиться та подарує йому онука, який буде продовжувати сімейну справу - машинобудування. Проте дівчина з дитинства мріє стати інженером-винахідником та, отримавши освіту, влаштуватись на роботу до бюро видатного конструктора Володимира Громико.

Двигун внутрішнього згоряння
Новорічна романтична історія "Двигун внутрішнього згоряння" – дивись на 1+1
Якщо жінці щось заборонити, вона придумає як добитися свого. Але хто сказав, що її план буде ідеальним? Не пропусти новорічну романтичну історію "Двигун внутрішнього згоряння" – у неділю о 21:00 на 1+1. 
Показати більше
Показати менше

У центрі сюжету серіалу опинилась родина керівника машинобудівного заводу Павла Короленка, який рано овдовів та виховав доньку Євгенію самотужки. Щастя доньки – головне для Павла. Він мріє, що Євгенія одружиться та подарує йому онука, який буде продовжувати сімейну справу - машинобудування. Проте дівчина з дитинства мріє стати інженером-винахідником та, отримавши освіту, влаштуватись на роботу до бюро видатного конструктора Володимира Громико. Проте, і тут дівчина стикається із нерозумінням: Володимир Громико вважає, що машинобудування – абсолютно не жіноча справа. І тоді Євгенії спадає на думку зухвала ідея. Переодягнувшись чоловіком, вона стає Євгеном Кравченко та отримує посаду інженера в конструкторському бюро. Володимир Громико і Євген Кравченко стають кращими друзями. Володимир радий, що у нього з'явився однодумець, він повністю довіряє «другу Женьці» та навіть робить його учасником своїх веселих парубоцьких пригод. Та несподівано для себе дівчина починає закохуватись у свого керівника. Тоді вона вдається до ще більш зухвалого та рішучого плану, який різко змінить життя головних героїв стрічки.

Головні ролі  виконали Єлизавета Курбанмагомедова, Володимир Заєць, Анатолій Котеньов, Олена Стефанська, Софія Пісьман, Олександр Давидов, Костянтин Корецький, Олексій Смолка та Євген Капорін.