Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Анастасія Малашкевич
Вік 29
Рідне місто Мінськ (Білорусь)

На сліпих прослуховуваннях від 05.02.2017 Анастасія Малашкевич заспівала пісню LOBODA «40 градусов» і пройшла в команду Тіни Кароль.

Анастасії Малашкевич довго не щастило в особистому житті, але рік тому вона нарешті зустріла чоловіка своєї мрії: сильного й впевненого в собі. Жінка була найщасливішою у світі. Проте в день подачі заяви до РАГСу наречений покинув її. Анастасія Малашкевич прийшла на «Голос країни 7», щоб знову повірити в себе й самоствердитись, як творча особистість. 

Голос країни
Повні епізоди

Більше програм