Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Ангеліна Василевська
Команда Dan Balan
Вік 16
Рідне місто Мінськ, Білорусь

Ангеліна — довгоочікувана дитина в родині. Адже на її народження батьки чекали 10 довгих років. Лише після молитви в святих місцях Палестини матері вдалося завагітніти. Після повернення додому їй наснилося, що в неї народиться донька, яка стане співачкою.

Зараз дівчині вже 16 років, і більш за все вона боїться розчарувати батьків, які так боролися за її появу на світ. З дитинства Ангеліна присвячує весь вільний час музиці та мріє використовувати свій співочий дар з користю для інших.

Голос країни
Повні епізоди

Команда Dan Balan

Більше програм