Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Джавід Мамедов
Джавід Мамедов
Вік 23
Рідне місто Гянджа (Азербайджан)

На сліпих прослуховуваннях від 12.02.2017 Джавід Мамедов заспівав пісню Antonio Banderas «El mariachi» та потрапив у команду Джамали.

Джавід Мамедов вдень працює слюсарем у локомотивному депо, а ввечері грає на фортепіано та співає для гостей місцевого ресторану. Чоловік відкладав гроші, щоб приїхати на «Голос країни 7» та виступити на головній сцені України. Вокаліст має надію, що йому вдасться стати успішним музикантом і він зможе покинути роботу слюсаря.

Голос країни
Повні епізоди

Більше програм