Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Енрікеш Жоао
Команда Dan Balan
Вік 26
Рідне місто Дніпро

Енрікеш народився в далекій Анголі у багатодітній сім’ї. Декілька років тому Енрікеш приїхав до України навчатися на металурга і захопився її музичною культурою. Хлопець обожнює наш гімн та народні пісні, які за своєю енергетикою дуже схожі йому на ангольскі.

Енрікеш сподівається, що участь в Голосі країни стане для нього важливою сходинкою на шляху до кар’єри професійного музиканта.

Голос країни
Повні епізоди

Команда Dan Balan

Більше програм