Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Haitham Mohammed Rafi
Команда Dan Balan
Вік 24
Рідне місто Оман

Рік тому Хайтам звільнився з банку, керуючись покликом своєї душі — стати співаком. Зараз він працює в караоке-клубах та іноді виступає разом з друзям із власною шоу-програмою.

Незважаючи на те, що народився і живе Хайтам в Омані, він захоплюється українською музичною культурою. Якось хлопець випадково знайшов у мережі один з епізодів Голосу країни і був настільки вражений, що передивився весь сезон.

Мета Хайтама на проекті — отримати необхідні сучасному вокалістові знання, щоб підкорити Арабські Емірати і стати всесвітньо відомим співаком.

Голос країни
Повні епізоди

Команда Dan Balan

Більше програм