Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Катерина Філатова
Катерина Філатова
Вік 23
Рідне місто Южноукраїнськ (Миколаївська обл.)

На сліпих прослуховуваннях від 26.02.2017 Катерина Філатова заспівала пісню Макса Фадєєва «Танцы на стёклах» та потрапила в команду Потапа.

Катерина Філатова росла без батька, в дитинстві нікому було її захищати, тому дівчина взяла цю роль на себе. Вона намагалась бути найкращою, щоб компенсувати відсутність тата. Катерина Філатова прийшла на «Голос країни 7», що довести батькові, що вона чудово справляється без його підтримки і може самостійно досягти успіху.

Голос країни
Повні епізоди

Більше програм