Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Михайло Дімов
Команда Dan Balan
Вік 28
Рідне місто Одеса

Михайло народився у співочій сім’ї та з дитинства виступав разом з батьком на весіллях і бенкетах. Хлопець завжди марив великою сценою, тому декілька років тому вирішив спробувати свої сили в кастингу до легендарного мюзикла — Нотр-Дам де Парі. Завдяки неймовірному вокалу Михайло отримав одну з головних ролей і встиг зачарувати співом найбільші міста України, гастролюючи з трупою.

Хлопець відчуває, що вартий більшого, тому прийшов на Голос країни. Його заповітна мрія — збирати такі ж великі зали, як зараз збирає його улюблений мюзикл.

Голос країни
Повні епізоди

Команда Dan Balan

Більше програм