Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Олександр Клименко
Олександр Клименко
Вік 33
Рідне місто Березань

На сліпих прослуховуваннях від 12.02.2017 протоієрей УПЦ Олександр Клименко заспівав пісню Миколи Мозгового «Материнська любов» та потрапив у команду Тіни Кароль.

Олександр Клименко – прогресивний священик, для якого пісня – це маленька проповідь. Отець проводить лекції в школі, спілкується з ув’язненими та проводить служби в тюремному храмі. За словами Олександра Клименка, «Голос країни 7» дасть йому можливість достукатися до сердець сотні людей і трішки наблизити їх до Бога.

Голос країни
Повні епізоди