Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Роман Руссу
Вік 34
Рідне місто Одеса

На сліпих прослуховуваннях від 29.01.2017 Роман Руссу заспівав пісню Земфира «Хочешь» і долучився до команди Потапа. Роман працює в театрі музкомедії імені Водяного, співає в рок операх, грає лиходіїв і пекельних міфічних істот. В цьому амплуа він дуже органічний, але Роман хоче довести, що він здатний на більше і зможе підкорити велику сцену.

Роман - чоловік Надії Руссу, яка брала участь у шоу в минулому сезоні. Тоді Наді не вистачило зовсім трохи і їй порадили прийти через рік. Але жінка не змогла цього зробити, тому що стала мамою. Нещодавно у Наді та Романа народилася дочка Роксолана і подружжя вирішило, що цього разу Роман буде відстоювати честь родини.

Голос країни
Повні епізоди

Більше програм