Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, вакарчук, кароль, потап, іван дорн, 1+1, шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Зараз у ефірі - восьмий сезон . У тренерських кріслах – Потап, Тіна Кароль, Джамала та Сергій Бабкін. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Роман Руссу
Вік 34
Рідне місто Одеса

На сліпих прослуховуваннях від 29.01.2017 Роман Руссу заспівав пісню Земфира «Хочешь» і долучився до команди Потапа. Роман працює в театрі музкомедії імені Водяного, співає в рок операх, грає лиходіїв і пекельних міфічних істот. В цьому амплуа він дуже органічний, але Роман хоче довести, що він здатний на більше і зможе підкорити велику сцену.

Роман - чоловік Надії Руссу, яка брала участь у шоу в минулому сезоні. Тоді Наді не вистачило зовсім трохи і їй порадили прийти через рік. Але жінка не змогла цього зробити, тому що стала мамою. Нещодавно у Наді та Романа народилася дочка Роксолана і подружжя вирішило, що цього разу Роман буде відстоювати честь родини.

Голос країни
Повні епізоди