Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Салтанат Аширова
Вік 34
Рідне місто Бішкек (Киргизстан)

На сліпих прослуховуваннях від 19.02.2017 Салтанат Аширова заспівала пісню Alicia Keys «Fallin'» і потрапила в команду Потапа.

Салтанат Аширова – жінка з сильним характером. У її житті було чимало випробувань, але вона зуміла з ними справитися та не покинула улюблену справу – музику. Салтанат Аширова активно бореться за права жінок у Киргизстані. Вокалістка прийшла на «Голос країни 7», щоб довести всім дівчатам, що вони мають право бути собою.

Голос країни
Повні епізоди

Більше програм