Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
В’ячеслав Кретов
Команда Dan Balan
Вік 29
Рідне місто Одеса

В’ячеслава виховав і загартував бокс, яким він займався з 5-ти років. У юності хлопець подавав великі надії, але стати зіркою боксу йому так і не судилося: травма завадила побудувати професійну кар’єру в цьому виді спорту.

Тепер у В’ячеслава нова мрія – стати зіркою сцени. Як людиною і спортсменом, він захоплюється Мухаммедом Алі. Слава прагне бути Мухаммедом Алі в музиці – «мужнім чоловіком на сцені, а не розмазнею».

Голос країни
Повні епізоди

Команда Dan Balan

Більше програм