Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Вадим Яцун
Вадим Яцун
Вік 27
Рідне місто Київ

На сліпих прослуховуваннях від 12.02.2017 Вадим Яцун заспівав пісню зіркового тренера Тіни Кароль «Ніжно» та потрапив до неї в команду.

Вадим Яцун – відомий київський фотограф, який свого часу працював з багатьма українськими зірками. Ніхто з друзів чоловіка й не здогадувався, що він вміє співати. Вадим Яцун прийшов на «Голос країни 7», щоб продемонструвати свій голос і зі сцени вокального шоу запропонувати Тіні Кароль фотосесію в стилі Ню. 

Голос країни
Повні епізоди

Більше програм