Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Віктор Нікіфоров
Віктор Нікіфоров
Вік 25
Рідне місто Харків

На сліпих прослуховуваннях від 19.02.2017 Віктор Нікіфоров заспівав пісню гурту «Михей и Джуманджи» – «Сука любовь» та потрапив у команду Сергія Бабкіна.

Музика Сергія Бабкіна – це джерело натхнення для Віктора Нікіфорова. Чоловік працює інженером-конструктором, а ввечері грає для невеликої аудиторії. Колеги знають Віктора, як відповідальну й сором’язливу людину, але коли музикант опиняється на сцені, він перетворюється на справжнього рокера. Віктор Нікіфоров прийшов на «Голос країни 7», щоб показати, ким він є насправді.

Голос країни
Повні епізоди