Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Володимир Бойков
Володимир Бойков
Вік 52
Рідне місто Харків

На сліпих прослуховуваннях від 19.02.2017 Володимир Бойков заспівав пісню рок-гурту «Машина времени» – «Поворот» і потрапив у команду Сергія Бабкіна.

Володимир Бойков не думав, що у свої 52 роки він зможе розпочати життя спочатку. Зараз він – татусь у декретній відпустці. Чоловік не цурається жодної хатньої роботи: прибирає, готує та піклується про дитину. Володимир Бойков зізнається, що його донечка та музика – це те, що дарує йому молодість. Вокаліст прийшов на «Голос країни 7», щоб його дитина ним пишалася.

Голос країни
Повні епізоди

Більше програм