Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос, голос країни коли, голос країни онлайн, голос країни дивитись, голос країни 9, голос країни учасники, голос країни ефір, голос судді, гшолос країни судді, голос країни дан балан, голос країни всі сезони, всі сезони голосу країни, голос країни шоу, Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Вже 20 січня стартує 9 сезон грандіозного шоу. У тренерських кріслах цього року – Потап, Тіна Кароль, MONATIK та запрошена зірка світового масштабу Dan Balan. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.  
Дивись відео
Володимир Зайончковський
Команда Dan Balan
Вік 25
Рідне місто Одеса

Володимир — ведучий на одеському телеканалі. Він працює в прямому ефірі ранкового шоу, а також веде авторську програму Культура. В ній Володимир знайомить глядачів з українськими музикантами.

На проект молодий ведучий прийшов, аби скористатись своїм вокальним талантом і завести корисні контакти з зірками шоу-бізнесу. За його зізнанням, це допоможе підвищити рейтинг власного телепроекту.

Голос країни
Повні епізоди

Команда Dan Balan

Більше програм