Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос діти 5 сезон, 2019, голос діти смотреть онлайн, голос діти, голос діти 5 сезон, голос дети, голос діти 1+1, голос діти відео, голос дети видео, Джамала, Дзідзьо, Дорофєєва, Позитив, Время и Стекло П'ятий сезон Голосу. Діти – нова епоха талановитих і сміливих. Глядачі почують молоде покоління, яке творить історію своїм голосом. Цього разу ми знову зустрінемо улюблених тренерів – Надю Дорофєєву і Позитива (популярний гурт Время и Стекло). Разом із ними свою команду збере Джамала. І вперше в червоне крісло сяде улюбленець усіх дітей – Дзідзьо. Це буде захопливо!
Дивись відео
Хелін Коньяр
Команда Потапа
Вік 14
Рідне місто Київ

На сліпих прослуховуваннях від 23.10.2016 Хелін Коньяр виконала пісню з мультфільму «Король Лев» – «He lives in you» і потрапила в команду Потапа.

Хелін Коньяр переконує, що у ній живе дві різні людини: одна – спокійна та сором’язлива школярка, інша – весела й енергійна співачка з мюзиклів. Дівчинка прийшла на «Голос. Діти 3», тому що лише на сцені вона може бути собою. Артистка хоче показати своїм однокласникам, яка вона насправді.

Голос. Діти
Повні епізоди

Команда Потапа

Більше програм