Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
голос діти 5 сезон, 2019, голос діти смотреть онлайн, голос діти, голос діти 5 сезон, голос дети, голос діти 1+1, голос діти відео, голос дети видео, Джамала, Дзідзьо, Дорофєєва, Позитив, Время и Стекло П'ятий сезон Голосу. Діти – нова епоха талановитих і сміливих. Глядачі почують молоде покоління, яке творить історію своїм голосом. Цього разу ми знову зустрінемо улюблених тренерів – Надю Дорофєєву і Позитива (популярний гурт Время и Стекло). Разом із ними свою команду збере Джамала. І вперше в червоне крісло сяде улюбленець усіх дітей – Дзідзьо. Це буде захопливо!
Дивись відео
Катріна-Паула Дірінга
Команда Тіни
Вік 10
Рідне місто Рига

На сліпих прослуховуваннях від 02.10.2016 Катріна-Паула Дірінга виконала пісню Lara Fabian «Je t’aime» і пройшла в команду Тіни Кароль.

Катріна-Паула Дірінга – переможниця багатьох конкурсів у Латвії. Коли дівчинка отримує гонорари за свої виступи, вона не витрачає гроші, а відкладає їх на свій будинок. Понад усе Катріна Дірінга хоче стати власницею собаки. Батько пообіцяв юній співачці, якщо вона потрапить на шоу «Голос. Діти 3», то він реалізує її мрію.

Голос. Діти
Повні епізоди

Команда Тіни

Більше програм