Говорить вся країна

Говорить вся країна

Програма
також
Пн-Чт
| 19:30
на каналі
Програма

Новий сезон

На телеканалі “1+1 Україна” стартував показ нового сезону суспільно-важливого ток-шоу “Говорить вся країна”.  Проєкт має на меті розібратися в резонансних справах, встановити справедливість та навчити українців відстоювати свої права. 

Новий сезон проєкту показує на прикладі реальних історії, як перетворити проблеми на план дій та шукати вихід із будь-якої складної ситуації.

Телеглядачі "1+1 Україна" мають можливість побачити невигадані історії, в яких героям довелося зіткнутися з несправедливістю, ударами долі, криміналом та іншими випробовуваннями, коли доводиться захищати власні права. 

Показати більше
Говорить вся країна

Історія про 35-річного Сергія, який мріє мати власний гарем з семи жінок. Він вже знайшов всіх претенденток і перебуває з ними у вільних стосунках, але хоче жити однієї великою сім’єю під одним дахом. Жінки між собою не знайомі, на програмі вони вперше побачать одна одну та чи погодяться на пропозицію Сергія? Чому жінка, яка вважає себе “головною дружиною” хоче перевірити Сергія на поліграфі? І хто з жінок мріє народити йому дитину?

Новини

Новини проєкту

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю