Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
їмо за 100 на 1+1,їмо за 100,їмо за сто,олексій душка,кулінарний проект олексія душки, рецепти,рецепти їмо за сто, рецепти олексія душки,гості шоу олексія душки, їмо за 100 душка,душка їмо за 100,дешеві рецепти Зустрічайте на 1+1 новий кулінарний проект Олексія Душки «Їмо за 100». У програмі ведучий спробує довести українцям, що вдома можна поїсти так само смачно, як і в ресторані. При цьому, в закладі за вишукану страву доведеться заплатити чимало грошей, а Олексій розкаже, як її приготувати власноруч та витратити менше 100 гривень, аби нагодувати нею всю родину.
Дивись відео
Анонс

Зустрічайте на 1+1 новий кулінарний проект Олексія Душки «Їмо за 100». У програмі ведучий спробує довести українцям, що вдома можна поїсти так само смачно, як і в ресторані. При цьому, в закладі за вишукану страву доведеться заплатити чимало грошей, а Олексій розкаже, як її приготувати власноруч та витратити менше 100 гривень, аби нагодувати нею всю родину.

Їмо за 100 у соцмережах

Зірковий рецепт: страва вікінгів Plokfiskur від Олексія Душки

Сьогодні, 31 серпня, День народження святкує ведучий нового кулінарного шоу на каналі 1+1 «Їмо за 100» Олексій Душка. В цей день Олексій завітав в гості до Руслана Сенічкіна на кухню «Сніданку з 1+1» та приготував ісландську страву Plokfiskur.

Їмо за 100
Їмо за 100 – дивись щосуботи о 10:00 на 1+1
Щосуботи готуйте вишукані страви, заощаджуйте гроші, та насолоджуйтесь рестораном у себе вдома. Їмо за 100. Дивись щосуботи о 10:00 на 1+1.
Показати більше
Показати менше
Обраний плейлист
Анонси
1 із 3 відео
ОЛЕКСІЙ ДУШКА
Олексій Душка
Ведучий Їмо за сто

У новій програмі ведучий спробує довести українцям, що вдома можна поїсти так само смачно, як і в ресторані. При цьому в закладі за вишукану страву доведеться заплатити чимало грошей, а Олексій розкаже, як її приготувати власноруч та витратити менше 100 гривень, аби нагодувати нею всю родину.

Кожного випуску «Їмо за 100» допомагати Олексію на кухні буде зірковий гість. За приготуванням їжі ведучий розпитає відомих людей про особисте та дізнається, наскільки вправні вони на кухні.

На ідею нового проекту Олексія надихнула його маленька донечка Даша. З появою дитини сім’ї не часто вдається відвідувати кафе чи ресторани, оскільки це не завжди комфортно. Крім того, після стрімкого зростанням цін це стало недешевим задоволенням. Тому Олексій вирішив влаштувати ресторан у себе вдома, аби частіше балувати своїх рідних.

«В професійній кулінарії є два найважливіші аспекти – навички приготування їжі та вміння обирати правильні продукти. Другому я вже давно навчився та відшліфував ці уміння у проекті «Життя без обману», а от мої навички на кухні довелося трохи підтягнути в кулінарній школі. Проте створити вдома ресторан – абсолютно реально, і я доведу це глядачам у проекті «Їмо за 100», розкривши їм усі секрети, яким навчився у кулінарній школі та за роки роботи фуд-експертом» - розповідає про свій новий кулінарний проект Олексій Душка.

«Їмо за 100» є авторською розробкою каналу «1+1». Над проектом працює команда Управління журналістських проектів «1+1 медіа».

Хто саме з зіркових гостей візьме участь у програмі, та які вишукані страви навчить готувати Олексій Душка, стане відомо вже цієї осені на «1+1».