Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Інспектор Фреймут, Інспектор Фреймут 1+1, Ольга Фреймут, Новий Інспектор Фреймут, У програмі телеведучий Володимир Остапчук проведе інспекції українських міст і оцінить рівень комфорту життя простих українців у кожному з них. Інспекції будуть проводитися за шістьма критеріями. Крім уже традиційних - медицина, освіта, безпека, їжа і еліта, - ведучий також оцінить сферу послуг, важливу роль в якій грають відкритість і доброзичливість населення в містах.
Скоро

У програмі телеведучий Володимир Остапчук проведе інспекції українських міст і оцінить рівень комфорту життя простих українців у кожному з них. Інспекції будуть проводитися за шістьма критеріями. Крім уже традиційних - медицина, освіта, безпека, їжа і еліта, - ведучий також оцінить сферу послуг, важливу роль в якій грають відкритість і доброзичливість населення в містах.

Інспектор. Міста у соцмережах

Найкращі відео

Всі відео
Перевірка води міста Ірпінь – Інспектор. Міста. 6 випуск 1 сезон
Перевірка води міста Ірпінь – Інспектор. Міста. 6 випуск 1 сезон
Перевірка медицини міста Ірпінь - Інспектор. Міста. 6 випуск 1 сезон
Перевірка медицини міста Ірпінь - Інспектор. Міста. 6 випуск 1 сезон
Перевірка сфери послуг міста Ірпінь - Інспектор. Міста. 6 випуск 1 сезон
Перевірка сфери послуг міста Ірпінь - Інспектор. Міста. 6 випуск 1 сезон
Перевірка безпеки міста Ірпінь - Інспектор. Міста. 6 випуск 1 сезон
Перевірка безпеки міста Ірпінь - Інспектор. Міста. 6 випуск 1 сезон
Інспектор. Міста
Повні епізоди
  • 1 сезон

У програмі телеведучий проведе інспекції українських міст і оцінить рівень комфорту життя простих українців у кожному з них. Інспекції будуть проводитися за шістьма критеріями. Крім уже традиційних - медицина, освіта, безпека, їжа і еліта, - ведучий також оцінить сферу послуг, важливу роль в якій грають відкритість і доброзичливість населення в містах.

«Україна - дуже перспективна країна, де живуть діяльні, креативні і талановиті люди. Я впевнений в її щасливому майбутньому, тому, будучи резидентом Канади, я живу тут. Але українці заслуговують жити за європейськими стандартами якості вже зараз. За допомогою нашого проекту ми будемо підвищувати ці стандарти і мотивувати людей ставати кращими», - каже Володимир.

Метою проекту «Інспектор. Міста» є поліпшення життя населення і підвищення рівня обслуговування в пологових будинках, супермаркетах, школах, дитячих садах та інших громадських закладах країни. Підкреслюючи переваги кожної з установ, даючи корисні поради і вказуючи на помилки в роботі, Володимир Остапчук стимулюватиме працівників медицини, освіти, громадського харчування, транспорту та інших сфер до більш відповідального ставлення до своїх обов'язків і підвищення якості послуг, що надаються простим українцям.

Більше програм