Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Музичний фільм-сповідь Тіни Кароль
Дивись відео

Музичний фільм-сповідь Тіни Кароль

Інтонації Тіни Кароль
Дивіться 8 березня музичний фільм-сповідь "Інтонації Тіни Кароль"
Справжня Тіна Кароль – це Тетяна Ліберман, яка розкаже все, про що мовчала. Вперше на 1+1 "Інтонації Тіни Кароль".
Показати більше
Показати менше

26 серпня одразу після першого випуску нового сезону «Танців з зірками» на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра телеверсії музичного концерту тренера «Голосу країни» «Інтонації Тіни Кароль».

Телеверсія виробництва «1+1 Продакшн» була знята під час одного з сольних концертів Тіни Кароль в столичному палаці «Україна» минулої осені в рамках туру на підтримку альбому «Інтонації». Як розповідає сама співачка, музична програма концерту - це симбіоз жіночих історій, виражених у піснях і танцювальних постановках в стилі modern и contemporary. Глядачі почують як улюблені пісні «Перечекати» та «Твої гріхі» з нового альбому, так і відомі хіти.

Однією з найбільш яскравих особливостей програми стала постановка з балетом «двійників», яких неможливо відрізнити від самої Кароль: їхні костюми і зачіски з точністю повторюють образ співачки. Фокус з двійниками, який запам'ятався після кліпу «Я не перестану», добре розкриває суть самого шоу - показати різні інтонації жінки, всі відтінки жіночого «я». Режисерами-постановниками програми стали Марія Григоращенко, Наталія Ровенська та Наталя Лисенкова, відомі роботою над проектами «Танці з зірками» та «Голос країни».

Всеукраїнський тур Тіни Кароль на підтримку альбому «Інтонації» став найбільш масштабним в кар'єрі співачки. Артистка виступила в 35 містах України, давши понад 60 концертів.

Виробництвом телеверсії концерту «Інтонації Тіни Кароль» займається «1+1 Продакшн» під керівництвом Вікторії Баранової.