Турецькі актори та актриси часто закохуються не лише в кіно, а й у житті. Хтось із них ще тільки зустрічається, хтось уже встиг одружитися, а хтось і розлучитися. Незважаючи на стосунки акторів за знімальним майданчиком, глядачі люблять головних героїв серіалу та мріють побачити їх знову разом.

Зірка серіалу «Моя кохана Діла» Хатідже Шенділь опинилася у любовному трикутнику1. Кахраман і Еліф (Кохання проти долі, 2014)

Вона – звичайнісінька дівчина. Він – одружений чоловік із багатої та впливової родини. Вони живуть в різних світах, але їм знадобилася всього одна випадкова зустріч, щоб полюбити одне одного назавжди. На шляху до спільного щастя в Кахрамана й Еліф виникає чимало перешкод, а в любовному трикутнику постійно плетуться інтриги. 

Актори, які зграли головні ролі, Озджан Деніз і Хатідже Шенділь є добрими товаришами, але не більше. 

Бурак Озчівіт зробив пропозицію Фахріє Евджен2. Феріде і Кямран (Корольок – пташка співоча, 2013)

Головних героїв Феріде та Кямрана з серіалу «Корольок – пташка співоча» фанати одружили ще на початку серіалу, тому акторам Бураку Озчивіту та Фахріє Евджен, які виконали ролі закоханих, довелося не просто. Незважаючи на тривалі стосунки Бурака Озчивіта з Джейлан Чапа (пара зустрічалася більше двох років), шанувальники весь час мріяли, що вони розійшлися, а Бурак був разом зі своєю колегою-красунею Фахріє.

Невдовзі так воно й сталося – Бурак Озчівіт зробив пропозицію Фахріє Евджен.

Мер'єм Узерлі розповіла, як переживає розрив з коханим3. Хюррем і султан Сулейман (Величне століття. Роксолана, 2011)

На зйомках «Величного століття» дружина Халіта Ергенча – актриса Бергюзар Корель (у серіалі зіграла лише епізодичну роль), не витримала любовної сцени між султаном і Гюррем (зіграла Мер'єм Узерлі, яка нещодавно знялася в спокусливій фотосесії) та втекла зі знімального майданчика у сльозах. Роману між Халітом і Мер'єм ніколи не було.

Після закінчення роботи над серіалом рудоволоса красуня німецько-турецького походження Мер'єм Узерлі поїхала додому у Берлін. Халіт Ергенч у червні 2014 вирішив взяти тривалу перерву і більше часу приділяє сім'ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найвродливіші актриси турецьких серіалів (фото)

4. Сила та Боран (Сила. Повернення додому, 2006)

Народжена у бідній сім'ї на південному сході Туреччини Силу (зіграла актриса Джансу Дере) ще дитиною віддали на виховання до заможної стамбульської родини. Дівчинка повинна вийти заміж за Борана (зіграв актор Мехмет Акіф Алакурт) – сина багатого сімейства, проте вона не дає згоди. Батьки підуть на радикальні вчинки, щоб досягти свого.

Подейкують, що Мехмета Акіфа Алакура та Джансу поєднували почуття не лише на екрані, а й у реальному житті. Проте дуже швидко актори розійшлися.

5. Асі та Демір (Асі, 2007)

Щоб допомогти батьку, героїня Туби Буюкюстюн розпочинає безперервну боротьбу за справедливість. За деякий час вона закохується (щоправда, тільки на екрані) у красивого молодого чоловіка Деміра, якого зіграв Мурат Йилдирим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найпривабливіші актори турецьких серіалів (фото)

6. Шахерезада й Онур (Тисяча і одна ніч, 2008)

Халіт Ергенч і Бергазюр Корель настільки добре перевтілилися в Шахерезаду та Онура, що роман їхніх героїв втілився у житті. Акторам не завадило навіть те, що виконавець головної ролі був на той момент одружений. Після зйомок у «1001 ночі» Халіт і Бергазюр одружилися. Незабаром у них народився син Алі.

7. Айшегюль та Четин (Маленькі таємниці, 2010)

Улюбленою парою турецької молоді актори Мерве Болугур та Бурак Озчівіт стали ще у серіалі «Маленькі таємниці», але зустрічатися зірки почали пізніше – після епізодичних ролей у серіалі «Величне століття».

Мерве Болугур зізнається, що зараз вони бачяться тільки на світських заходах, тому їхні стосунки не можна назвати теплими.

8. Феріха та Емір (Сила кохання Феріхи, 2011)

Головна героїня історії Феріха Йилмаз (актриса Хазал Кая) виросла в бідній сім'ї. Батьки дівчини – прислуги в багатому домі. Феріха змалку спостерігає, як живуть заможні господарі будинку та мріє також жити в достатку.

З надією на краще життя Феріха вступає до престижного Стамбульського університету, де навчається «золота молодь». Дівчина привертає увагу Еміра (його зіграв актор Чагатай Улусой) своєю безкорисливою простотою. Актори підтримують дружні стосунки.

9. Фатмагюль і Керім (У чому вина Фатмагюль, 2011)

Берен Саат зізнається, що робота з колегами по 20 годин на добу п'ять або шість днів на тиждень разом на майданчику, звичайно, сприяє романтичним стосункам. Актриса зізнається, що романи з акторами – це припустимо і можливо, але не в її випадку. У Берен Саат ніколи не було стосунків із колегою-красенем Енгіном Акюреком. Хоча преса писала протилежне.

Нагадаємо, що нещодавно зірка серіалу «Моя кохана Діла» Хатідже Шенділь опинилася у любовному трикутнику.