Зірка серіалу «Моя кохана Діла» Хатідже Шенділь опинилася у любовному трикутникуУ турецького кінематографу та Болівуду є дещо спільне – це дуже красиві актриси. Врода прославила цих жінок далеко за межами їхніхньої Батьківщини.

1plus1.ua склав рейтинг найхаризматичніших актрис турецьких серіалів і знайомить глядачів із їхньою творчістю.

ХАТІДЖЕ ШЕНДІЛЬ 

Виконавиця головної ролі в серіалу «Моя кохана Діла» та «Кохання проти долі» Хатідже Шенділь у 2001 році брала участь у конкурсі «Міс Туреччина», де посіла друге місце. У тому ж році відбувся конкурс «Міс Європа», де вона стала третьою.

Зірка неодноразово потрапляла до рейтингів найгарніших турчанок. Згодом Хатідже Шенділь покинула модельну кар'єру та протягом двох років вивчала акторську майстерність.

Завершивши навчання, Хатідже Шенділь почала зніматися у фільмах і телесеріалах. У 2015 році зірка серіалу «Кохання проти долі» вийшла заміж за свого колегу Бурака Саґ'яшара.

Зауважимо, що 9-го січня на 1+1 відбудеться прем'єра серіалу «Кохання проти долі», що розповідає зворушливу історію кохання. Хатідже Шенділь зіграла дружиною головного героя Дефне. Молоде подружжя хотіла народити дитину за допомогою сурогатної матері. Проте між останньою та чоловіком Дефне спалахують сильні почуття.

У любовному трикутнику постійно плетуться інтриги. Чи зможуть головні герої пройти через всі випробування, які приготувала їм доля? Дивіться з 9-го січня на 1+1.

МЕР'ЄМ УЗЕРЛІ

Після того, як Мер'єм Узерлі успішно пройшла кастинг на роль Хюррем-Султан, про її вроду дізнався весь світ. Зірка народилася в сім'ї турецького батька та матері-німкені. У неї є двоє старших братів і сестра. Акторську майстерність вивчала в Студії актора Фрезе.

Бурак Озчівіт зробив пропозицію Фахріє ЕвдженФАХРІЄ ЕВДЖЕН

У третій екранізації знаменитої книги «Корольок – пташка співоча» знялася красуня Фахріє Евджен – одна з 10 найвродливіших жінок Туреччини. Її обрали з-поміж сотень претенденток. До речі, як і Роксолана Мер'єм Узерлі з «Величного століття», Фахріє народилася й виросла в Німеччині, в багатодітній сім'ї.

В Університеті Дюссельдорфа зірка закінчила факультет соціології. Другу освіту отримала в Босфорському університеті в Стамбулі. Фахріє Евджен цікавиться психологією, філософією, володіє чотирма мовами – іспанською, німецькою, англійською і турецькою. 

Нагадаємо, що нещодавно Бурак Озчівіт зробив пропозицію Фахріє Евджен

ДЖАНСУ ДЕРЕ 

У 2000 році Джансу Дере зайняла третє місце в конкурсі краси популярного в Туреччині Kanal D «Miss Turkey Güzellik Yarışması». Після цього вона стала професійною моделлю.

Джансу Дере бере участь у показах мод у Парижі та Мілані. За короткий час вона стала однією з найбільш високооплачуваних моделей Туреччини. Глядачі 1+1 знають її як головну героїню серіалу «Сила» та конкурентку Мер'єм Узерлі в боротьбі за серце Сулеймана в серіалі «Величне століття».

МЕРВЕ БОЛУГУР 

Приваблива молода дівчина часто отримувала пропозиції зніматися в рекламі, але прославилася актриса завдяки ролі Айшегюль у «Маленьких таємницях Стамбула» – серіалі, знятому за мотивами популярної американської телемелодрами «Пліткарка».

Успіх Мерве Болугур закріпила участь у популярному серіалі «Величне століття», де вона зіграла роль Нурбану Султан.

НУРГЮЛЬ ЕШІЛЧАЙ

Актриса підкорила мільйони сердець не тільки своєю красою, а й тим, що вміє майстерно втілювати в життя своїх героїв комедії, драми чи любовної історії. У 2004 Нургюль Ешілчай році вийшла заміж за актора і продюсера Джема Гаезеру, проте в 2010-му їх шлюб розпався. У Нургюль і Джема є син Осман.

Серед найяскравіших фільмів із Нургюль Ешілчай – Уламки щастя – історія про долю двох сімей з різних прошарків суспільства, які несподівано дізналися, що через помилку в пологовому будинку вже 15 років виховують дітей одна одної. 

Нагадаємо, що нещодавно 1plus1.ua писав про найпривабливіших акторів турецьких серіалів.