Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр
кондитерів,десерт,солодощі,реаліті,кондитери,талант,шоу Телеканал 1+1 готується до нового вражаючого шоу. Воно познайомить із талановитими українськими кондитерами, які змагатимуться у створенні солодких шедеврів. Суддями проекту, які оцінюватимуть кондитерські вміння учасників, будуть справжні професіонали кулінарної справи та ресторанного бізнесу: Стефан Вайттинадан - шеф-кухар європейських ресторанів, відмічених зірками Мішлен, а також ресторану п’ятизіркового київського готелю InterContinental, корінний парижанин, який вже 15 років працює в Києві, Тетяна Вербицька - засновниця найавторитетнішої кондитерської школи в Україні, Київської Міжнародної Кулінарної Академії, авторка книги «Елегантність та духовка», а також голова Асоціації кондитерів України, Кирило Сміян - бізнесмен та засновник популярної мережі іменних кондитерських. У реаліті «Король десертів» кулінари проходитимуть випробування, змагаючись у створенні видовищних кондитерських виробів та доводячи свій талант та майстерність. Ведучим проекту "Король десертів" стане Володимир Остапчук. Прем’єра реаліті відбудеться на "1+1" у новому телевізійному сезоні.
5 вересня
21:30

Телеканал 1+1 готується до нового вражаючого шоу. Воно познайомить із талановитими українськими кондитерами, які змагатимуться у створенні солодких шедеврів. Суддями проекту, які оцінюватимуть кондитерські вміння учасників, будуть справжні професіонали кулінарної справи та ресторанного бізнесу: Стефан Вайттинадан - шеф-кухар європейських ресторанів, відмічених зірками Мішлен, а також ресторану п’ятизіркового київського готелю InterContinental, корінний парижанин, який вже 15 років працює в Києві, Тетяна Вербицька - засновниця найавторитетнішої кондитерської школи в Україні, Київської Міжнародної Кулінарної Академії, авторка книги «Елегантність та духовка», а також голова Асоціації кондитерів України, Кирило Сміян - бізнесмен та засновник популярної мережі іменних кондитерських. У реаліті «Король десертів» кулінари проходитимуть випробування, змагаючись у створенні видовищних кондитерських виробів та доводячи свій талант та майстерність. Ведучим проекту "Король десертів" стане Володимир Остапчук. Прем’єра реаліті відбудеться на "1+1" у новому телевізійному сезоні.

Телеканал 1+1 готується до нового вражаючого шоу. Воно познайомить із талановитими українськими кондитерами, які змагатимуться у створенні солодких шедеврів.

Суддями проекту, які оцінюватимуть кондитерські вміння учасників, будуть справжні професіонали кулінарної справи та ресторанного бізнесу: Стефан Вайттинадан - шеф-кухар європейських ресторанів, відмічених зірками Мішлен, а також ресторану п’ятизіркового київського готелю InterContinental, корінний парижанин, який вже 15 років працює в Києві, Тетяна Вербицька - засновниця найавторитетнішої кондитерської школи в Україні, Київської Міжнародної Кулінарної Академії, авторка книги «Елегантність та духовка», а також голова Асоціації кондитерів України, Кирило Сміян - бізнесмен та засновник популярної мережі іменних кондитерських.

У реаліті «Король десертів» кулінари проходитимуть випробування, змагаючись у створенні видовищних кондитерських виробів та доводячи свій талант та майстерність. Ведучим проекту "Король десертів" стане Володимир Остапчук.

Прем’єра реаліті відбудеться на "1+1" у новому телевізійному сезоні.