Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
В ефірі каналу 1+1 відбудеться прем'єра анімаційного проекту Козаки. Футбол.
Пн-Пт
07:35

В ефірі каналу 1+1 відбудеться прем'єра анімаційного проекту Козаки. Футбол.

Козаки. Футбол
07:35
Козаки. Футбол - улюблені герої знову на екранах!
Дивись новий мультсеріал Козаки. Футбол на 1+1. Більше 20 років тому ми дивилися улюблений мультфільм про козаків і навіть не очікували, що наші герої колись знову шукатимуть пригод - відтепер у країнах Європи! Тож з 30 травня розпочинаємо показ 26 двохвилинних епізодів, у яких козаки з легендарного однойменного мультфільму гратимуть у футбол, подорожуючи найвідомішими європейськими державами. Варто побачити!
Показати більше
Показати менше

«Козаки» - унікальний національний анімаційний продукт, який є відомим і улюбленим не тільки багатьма поколіннями українців, а й за межами країни. За сюжетом нового серіалу, три козаки Око, Грай і Тур відправляться в подорож по країнах-учасницях чемпіонату Європи з футболу 2016.

Восени 2015 року медіа група «1+1 медіа», онлайн-кінотеатр «MEGOGO» і студія анімації «Baraban» приступили до виробництва анімаційного проекту «Козаки. Футбол».

Авторами ідеї серіалу є Едуард Кирич, народний художник України і творець образів козаків, а також генеральний продюсер студії анімації «Baraban» Едуард Ахрамович.