Мій зможе

Глядачі 1+1 побачать цікаві, а іноді й несподівані, варіанти пар-учасників: зіркові подружжя; пари, де один із партнерів іноземець; відомих спортсменів; пари з екзотичними хобі; пари учасників різних проектів каналу, а також гру "Моя зможе", де ставки робитимуть чоловіки.

За правилами гри, чотири жінки разом із Катериною Осадчою сидять за столом казино, тягнуть карти із завданнями для своїх чоловіків та роблять ставки – чи зможе він пройти через дане випробування. Всі завдання складні та неочікувані, отже зробити вірну ставку жінці буде непросто. Чоловіки тим часом знаходяться у ізольованих скляних капсулах, вони ніяк не можуть впливати на процес чи підказувати своїм половинкам.

Кожен з чоловіків по черзі отримує своє завдання – чи то пройтися на високих підборах, чи то впоратися з вогнем, чи то на дотик вгадати марку авто, тощо – і з допомогою Андрія Доманського ці завдання виконують. До речі, ведучий шоу "Мій зможе" особисто випробував кожне завдання, аби давати учасникам правильні поради.

Показати більше

Новини

Показати більше

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю